Strefa Biletów

ul. Piotrkowska 59

Łódź


nr tel. 42 639 80 36

czynne:
pon - pt  12.00 - 17.00
 

W ofercie bilety na koncerty lokalne oraz wydarzenia modowe i sportowe, spektakle i przedstawienia w całej Polsce!
Obsługujemy: 
ticketpro.pl  
ebilet.pl.
biletynakabarety.pl
biletyna.pl


Nie masz transportu na koncert?   Zapytaj w biurze!!!  Gwarantujemy dowozy na wydarzenia w całej Polsce!

 

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy Koncert Galowy 65.lecia zespołu „Mazowsze”, Ambasadora Polskiej Kultury. Niecodzienny charakter koncertu zapewni 120 tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. Starannie wybrane, najpiękniejsze choreografie zespołu, najpopularniejsze piosenki i różnobarwne plamy wirujące po scenie w rytmach poloneza, krakowiaka, oberka, mazura czy kujawiaka.
Zespół "Mazowsze" zawsze zachwycał i nadal zachwyca młodością, wigorem, profesjonalizmem i kolorem. W repertuarze zespołu znajdują się opracowania folkloru z 42 regionów Polski. Słowo "Mazowsze" stało się hasłem wywoławczym utożsamianym z nieznanym cudzoziemcom krajem i kulturą, zaś dla Polonii stało się synonimem patriotyzmu ojczyzny.
Mazowsze - jeden z najbardziej znanych na świecie polskich zespołów artystycznych, ściśle powiązanych z tradycją i kulturą ludową, narodowymi tańcami, piosenkami, przyśpiewkami. Dla obcokrajowców, zespół był jedną z pierwszych możliwości poznania polskiej kultury. "Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!" napisał o zespole szwajcarski dziennik "Gazette de Lausanne".   „Mazowsze” występowało ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na 5 kontynentach.  Tym razem wystąpi w Łodzi na Wielkiej Gali Jubileuszowej 65.lecia.

Będzie to dla Państwa 140. minut niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy.